Pomoc w pracy zdalnej

Aktualności

Sprawdź co słychać u nas jak i u naszych partnerów

Pomoc w pracy zdalnej

Bieżąca sytuacja w kraju powoduje konieczność wprowadzenia zmian w formie prowadzenia biznesu oraz codziennej pracy. Jednym z skutecznych sposobów ograniczenia kontaktów osobistych między ludźmi jest wprowadzenie pracy zdalnej.

Zmiana formy pracy w wielu firmach jest możliwa, jednak wymaga dużej pracy IT w przygotowanie narzędzi umożliwiających wykonywanie swoich obowiązków z domu. Kluczową kwestią jest czas wymagany na przygotowanie odpowiedniej infrastruktury oraz efektywność pracy zdalnej. Niemożliwe jest wydajne pracowanie, jeżeli połączenie zdalne będzie działało w bardzo wolny sposób.

Odpowiadając na powyższą potrzebę, możemy polecić rozwiązanie umożliwiające pracę przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej. Aplikacja Winflector pozwala na udostępnienie aplikacji z serwera w przeglądarce. Pozwala to na pracę przy wykorzystaniu takich programów jak Symfonia ERP, czy ITE Workflow w formie zdalnej bez wykorzystania licencji Remote Desktop Services.

Serwer terminali Winflector umożliwia zdalne korzystanie z dowolnej aplikacji Windows. Bez zmiany kodu aplikacji można ją udostępnić zdalnym użytkownikom, zachowując jej oryginalny wygląd oraz sposób pracy.

Winflector to niedrogi, w pełni bezpieczny oraz niezwykle prosty w działaniu serwer terminali pozwalający  udostępniać wybrane aplikacje zarówno poprzez sieć lokalną jak i rozległą.

Po szczegółowe informacje dotyczące opisanego rozwiązania zapraszamy do Państwa opiekunów.

 

Wróć