Firma

Firma

O firmie

Od wielu lat działamy na rynku IT, nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu wiodących technologi wspierających zarządzanie firmą. Nasze usługi pozwalają wdrożyć klientom unikalne rozwiązania technologiczne, które są dostosowane do specyficznych potrzeb ich działalności.

Naszą największą zaletą są ludzie i ich doświadczenie.

Więcej...

Myśli nieuczesane

strona w budowie....  Zapraszamy wkrótce! strona w budowie....   Zapraszamy wkrótce!

Więcej...

Czym się zajmujemy:

Staramy się dostarczyć naszym Klientom nie tylko najwyższy poziom obsługi i profesjonalizmu w serwisie, ale także staramy się dostarczyć pozytywne doznania związane z współpraca z nami i nasza firmą. Dlatego też nasi konsultanci są szczególnie wyczuleni na Państwa potrzeby i wsparcie Państwa biznesu.

 

Więcej...

Fakty i liczby

IT Excellence powstała w październiku 2011 roku. Od początku istnienia firmy zajmowaliśmy się wdrożeniami systemów ERP. W chwili obecnej obsługujemy około 600 Klientów. 

Więcej...

Dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą, budujemy pozycję dostawcy usług IT, któremu możesz zaufać.

IT Excellence Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie. Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług wspierających rozwój biznesu naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania i rozwoju oprogramowania ERP.

Do podstawowych obszarów działalności firmy należą:

  • doradztwo informatyczne
  • wdrażanie oprogramowania
  • integracja rozwiązań
  • dostarczanie infrastruktury informatycznej
  • outsourcing IT

 

Dostosowanie metod działania i oferowanych rozwiązań do potrzeb i specyfiki biznesu naszych Klientów, oraz otwartość i elastyczność przy przygotowywaniu proponowanych rozwiązań, zaowocowały zaufaniem, którym obdarzyło nas wiele firm.

Nasi pracownicy działają według sprawdzonych metod wdrożeniowych w oparciu o najlepsze metodyki wdrażania oprogramowania takie jak: PCM (IPMA), PMI, Agile, Scrum.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w prowadzeniu projektów IT, zarządzaniu procesami wdrożeniowymi jak również w analizie procesów biznesowych Firmy, pod kątem dobrania najbardziej uniwersalnych narzędzi IT wspierających te procesy.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy.