Klienci

Nasi Klienci

Zobacz z kim pracowaliśmy i poznaj opinie.
Zobacz opinię

Program Juventa

Program Juventa Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie prowadzi „Program Franczyzowy Program Juventa” na podstawie którego prowadzone są apteki pod ugruntowanymi markami APTEKA JUVENTA, APTEKA JUVENTA ZDROWIE, oraz APTEKA ZA GROSZE.

Program Franczyzowy „Program Juventa” obejmuje koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie handlu detalicznego środkami farmaceutycznymi w aptekach, które posługują się tymi samymi znakami towarowymi oraz świadczą usługi o ustalonym standardzie jakościowym.

Celem Programu Franczyzowego jest stworzenie współpracy, w ramach której wdrażane są najlepsze rozwiązania w zakresie sprzedaży środków farmaceutycznych, które mają służyć zdrowiu pacjenta.

Zobacz opinię

Kognitariat Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe z Warszawy działające od 1993 roku.

Doświadczenie wynikające z długotrwałej i stale aktualizowanej znajomości przepisów prawa podatkowego, administracyjnego, zamówień publicznych, prawa gospodarczego, a także doskonałej wiedzy na temat zagadnień występujących przy wszystkich formach prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Pracownicy biura publikują artykuły i porady eksperckie dla portali internetowych, takich jak: Wiedza i Praktyka, Podatki oraz Gazeta Prawna.

Zobacz opinię

INTRA

Hurtownia Farmaceutyczna INTRA Sp. z o. o. to nowoczesna firma działająca dynamicznie na polskim rynku od 1991 roku.

Wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług, w tym:

* szerokim obszarem dystrybucji,

* dogodnymi i elastycznymi warunkami współpracy,

* oraz profesjonalną, szybką i terminową obsługą.